Srpen 2010

Roztřídění Affs (přednastaveno)

23. srpna 2010 v 9:33 | Toaster *W* |  Affs
Ahoj, právě teď se smažim na soustředění, pokud sem z těch tréninků ještě nechcípla. xD To znamená že tento článek je přednastavený. Odjela jsem v sobotu a tuhle sobotu se vrátím. Rozhodla jsem že roztřídím Affs a některé smažu, samozřejmě že vám napíšu důvody. Takže jdem na to. Budou 3 skupiny. Ty které si určitě chci nechat, potom ty, které si nechám když budou chtít mě a nakonec ty, které smažu. Pozastavené automaticky dávám do té druhé a až zas začnou tak uvidíme. :)

1. Ty, které si chci určitě nechat:
Vampire Girl
Krist
Sammy & Deedou
Emiinka
Bella

2. Ty, které si nechám když budou chtít mě (napiště do komentářů):
♥katie♥
KatiQa
SG
Clairek
Vamp-D
Dream
Belli Kristen Cullen
Sookie
Suzan*
hannah-montana-twilight
Veronique*

3. Ty, které mažu:
Elena - skončila s blogem
Lamia Le Morte - skončila s blogem
Alice Cullen  - promiň, blog máš pěkný, ale nijak mi nepřirostl k srdci, je o BEP, Xtině, atd.. a já to neposlouchám. Kdybys někdy zas měla blog o VD určitě ráda spřátelím .))

Takže takhle nějak. Jestli někdo z prvních dvou skupin nechcete bát Affs, napište. 1. nechávám automaticky, ale druhá se musí zapsat, včetně pozastavených, proto dávám čas až do konce září, protože myslím, že během září už se rozběhnou i ty co měli prázdninový hiatus. Ahoj v neděli!! :)

Zach Roerig//Biography

20. srpna 2010 v 9:31 | Toaster *W* |  Info (Zach Roerig)
Zach
Povolání: Herec
Věk: 25
Datum narození: 22.2.1985
Místo narození: Montpelier, Ohio, USA
Znamení: Ryby
Výška: 180 cm

Zachary Roerig George se narodil v Montpelier, Ohio, Danieli a Andree Roerig v roce 1985. Navštěvoval Montpelierskou vysokou školu, kde hrál i fotbal a byl také zápasník. Vyrůstal a pracoval pro svého otce a dědu na Fackler Mounuments, na místě, kde dělají náhrobky. Zach má také mladší sestru Emily, která se narodila v roce 1989. Zatímco Zach pochází z pobřeží, bude si vždy vážit New Yorku jako svého domova.

Video//Season 2 Official Trailer !!

19. srpna 2010 v 21:55 | Toaster *W* |  Other video (TVD)
Konečně se objevil trailer!! Hraje k němu píseň Make me wanna die od The pretty Reckless, tu kapelu zbožňuju, takže mi ten trailer přijde dokonalej! Já na něj koukám pořád dokola a nemůžu dejchat! Pokud vám nejde přehrát přímo tady, ODKAZ!
__flashReplacement__
BTW. Hlasujte tady v souboji o nej sexy upíra, nenecháme přeci vyhrát 'Patizóna'!! Zatím je to velmi těsné, ale Damon 51:49% díky bohu VEDE!

Michael Trevino//Biography

19. srpna 2010 v 21:46 | Toaster *W* |  Info (Michael Trevino)
Michael
Povolání: Herec
Věk: 25
Datum narození: 25.1.19858
Místo narození: Valencia, California, USA
Znamení: Vodnář
Výška: 175 cm

Michael Trevino je americko-mexický herec. Hrál v roli Jackson Meade, ve filmu Cow Belles (Krásky od krav). Objevil se také jako hostující herec v seriálech Odložené případy, Beze stopyBeze stopy, Bones.Michael také měl malou roli v seriálu Čarodějky v osmé epizodě "Malice in Wonderland", jako Alistair.

Matt Davis//Biography

19. srpna 2010 v 21:36 | Toaster *W* |  Info (Matt Davis)
Matt
Povolání: Herec
Věk: 32
Datum narození: 8.5.1978
Místo narození: Salt Lake City, Utah, USA
Znamení: Býk

Tři měsíce poté, co přišel do L. A. hrál ve filmech "Urban Legends: The Final Cut" a "Tigerland" pro režiséra Joela Schumachera. Očaroval spoustu dívek, když si zahrál ve filmu Pravá blondýnka po boku Reese Whiterspoon. Také se objevil jako bojový pilot v letním válečném dramatu Pearl Harbor, v režii Michaela Baye.

Steven R. McQueen//Biography

19. srpna 2010 v 21:25 | Toaster *W* |  Info (Steven R. McQueen)
Steven
Povolání: Herec
Věk: 22
Datum narození: 13.7.1988
Místo narození: Los Angeles, California, USA
Znamení: Rak
Výška: 183 cm

Steven je vnuk herce Steva McQueena a herečky Neile Adams. Také je přítel herečky a zpěvačky Chelsey Staub. Narodil se v L.A. a jeho největší rolí je kromě Jeremyho ve VD role Jakea v novém filmu Piranha 3D.

Candice Accola//Biography

19. srpna 2010 v 19:30 | Toaster *W* |  Info (Candice Accola)
Candice
Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 23
Datum narození: 13.5.1987
Místo narození: Orlando, Florida, USA
Znamení: Býk
Výška: 172 cm

Candice Accola se objevila ve svém prvním filmu Pirate Camp v roce 2007, také hostovala  v populárních seriálech jako např. How I Met Your Mother, Supernatural nebo Greek. Vidět ji můžeme i ve filmech On The Doll, Juno, Deadgirl a X's & O's.
Candice je také zpěvačka, objevila se v pozadí Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert a Hannah Montana: The Movie. V roce 2008 vydala své vlastní album It's Always the Innocent Ones.


Katerina Graham//Biography

19. srpna 2010 v 19:16 | Toaster *W* |  Info (Katerina Graham)
Kat
Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 20
Datum narození: 5.9.1989
Místo narození: Ženeva, Švýcarsko
Znamení: Panna
Katerina se narodila v Ženevě jako dcera Liberijce Josepha Grahama a Rusky Nataši. Studovala na hebrejské škole a mluví Anglicky, Španělsky, Francouzsky a trochu Portugalsky a Hebrejsky. Byla od malička vystavena vlivům mnoha kultůr. Věří, že právě to ovlivnilo její umělecký i soukromý život a že to podporuje její silnou motivaci být úspěšná.


Paul Wesley//Biography

19. srpna 2010 v 19:06 | Toaster *W* |  Info (Paul Wesley)
Paul
Povolání: Herec
Věk: 28
Datum narození: 23.7.1982
Místo narození: New Brunswick, New Jersey, USA
Znamení: Lev
Výška: 175 cm

Jeho rodiče, Agnieszka a Thomas Wasilewski, se přistěhovali z Polska a Paul se narodil v New Brunswick, New Jersey. Své původní jméno Paul Wasilewski si dal změnit, protože se to špatně vyslovovalo. Má tři sestry - o dva roky starší Moniku a dvě mladší Leah a Julii. Jeho hereckou kariéru odstartovala role Seana McKinnona v televizním seriálu Another World, ale už dva roky předtím se objevil v seriálu The Guiding Light. Po menších rolích dostal nabídku zahrát si postavu Luka Case v TV seriálu Wolf Lake.

Ian Somerhalder//Biography

19. srpna 2010 v 18:58 | Toaster *W* |  Info (Ian Somerhalder)
Ian
Povolání: Herec, model
Věk: 31
Datum narození: 8.12.1978
Místo narození: Covington, Louisiana, USA
Znamení: Střelec
Výška: 177 cm

Ian Somerhalder je synem maskérky a stavaře. Od svého narození byl vychován v malém městečku Covington ve státě Louisiana... Jízdu na koni a rybaření už v 10 letech vyměnil za modelingová pole. Pěkného klučinu si totiž vyhlídli pánové prestižních modelingových agenturách Guess a Versace. Na střední sice praktikoval závodně některé sporty, ale nabídky od společností jako Calvin Klein, Dolce a Gabana či Gucci byly silnější a tak Ian Somerhalder procestoval ještě než mu bylo osmnáct půlku světa. Teprve po té zakotvil na vysoké škole a zkusil se věnovat herectví. Až náhodný objev v tuctovém komparzu ho katapultoval do filmových rolí.


Malese Jow//navigation

18. srpna 2010 v 22:18 | Toaster *W*
Malese Jow


Kayla Ewell//navigation

18. srpna 2010 v 17:16 | Toaster *W*
Kayla Ewell


Zach Roerig//navigation

18. srpna 2010 v 17:09 | Toaster *W*
Zach Roerig


Sara Canning//navigation

18. srpna 2010 v 17:01 | Toaster *W*